muğla göçük düzeltme

muğla göçük düzeltme

muğla göçük düzeltme

Muğla göçükcü fatih usta online fiyat teklifi   Boyasız göçük giderme işleminde  araçta meydana gelmiş olan küçük çaplı hasarlar için çeşitli ekipmanlar kullanılarak yapılan düzeltme işlemidir. Ustaların el yeteneğine kalmış farklı teknikler ile uygulanabilir.

Masaj Yönetimiyle boyasız göçük düzeltmeİlk olarak masaj yöntemi adı verilen uygulama esnasında kullanılan çeşitli çubuklar aracılığı ile araçta olan çöküntü dışarıya doğru itilerek düzeltilmek amaçlanmıştır. Boyasız göçük gidermeişlemi esnasında araca hassas davranılmalıdır ki daha fazla hasar oluşmasın. Bunun içinde daha farklı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulabilir.

En çok yardımcı olan gereçlerden biri ise uzun çubuklardır. Uzun çubuklar çökmenin düzeltilmesinde büyük rol oynar. Bu işlemin diğer avantajlı özelliği ise aracın tümünün boyanmamasıdır. Hasar gören yerin büyüklüğüne göre minimum 2 saat maximum 2 gibi bir sürede araç eski haline getirilir. Tabi bu işlemden sonra pasta-cila yapmak gerekmektedir. Boyasız göçük düzeltme işlemi aracın kazadan sonra değer kaybetmesi dezavantajken böyle bir yöntem avantaj.

 

Bir cevap

  1. Ahmet gül dedi ki:

    Muğlada en iyi göçükcü fatih usta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir